top of page

Camın Sadeliğinden Doğan Zamansız Tasarımlar!


Zigo, modern ve sürdürülebilir bir yaşam için, bugüne ait cam objeler yaratıcısıdır. Zigo, işlevle biçimi harmanlayarak, sıradan olmayan insanların yaşam tarzını yansıtır; hayata şeffaflık merceğinden bakar. Zigo, zaman geçirdiğimiz her yaşam alanını duyulara hitap eden ve zevk veren yaşam alanları olarak görerek, cam eşyaların geleneksel sınırlarının ötesine geçmektedir.

Olağanüstü güzellikte cam objeler tasarlamak ve yaratmak misyonuyla kurulan Zigo, doğaya saygı ilkesinden şaşmamaktadır. Zigo, tüm yaşam alanlarının zevkli hale gelmesini ciddiye alır. Zigo için detaylar kadar, mekanları deneyimleyen insanların mutlu hissetmesi ve nefes alması da önemlidir. 

Zigo, ilham yaratmanın tek yolunun risk almak olduğunu bilir. Şeffaf ve eğlenceli hissini korurken, risk almaktan da hiçbir zaman çekinmez.

Zigo, devrim niteliğindeki fikirleri korkusuzca değerlendirir; sanatçılar ve tasarımcılar ile kreatif iş birlikleri geliştirmek amacıyla çalışır. Zigo’nun tüm ürünleri modern yaşama kusursuzca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır; göz alıcı objeleri, hem günlük kullanım hem de özel anlar için mükemmeldir.

HAKKIMIZDA

bottom of page