S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat

Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?


Depomuz İstanbul'da bulunmaktadır ve tüm Türkiye'ye teslimat gerçekleştirilmektedir. Teslimat ve vergi ölçüleri ödeme esnasında belirtilmekte olup 300 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.
Teslimat süresi nedir ?


Teslimat süresi ortalama 1-4 iş günü olmakla beraber bu süre teslimat adresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Teslimat detayları sipariş sonrası iletilen bilgilendirme mailinde paylaşılmaktadır.
Değişim veya iptal nasıl yapabilirim ?


-
Sipariş numarama nereden ulaşabilirim ?


Sipariş numaranızı hem sipariş onay mailinde hem de teslimat bilgilendirme mailinde bulabilirsiniz. Eğer sipariş numaranıza ulaşmakta sorun yaşıyorsanız bizimle info@zigoglass.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz ?


Tüm ürünlerimiz UPS Kargo güvencesiyle tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Ürün

Ürünleriniz nerede üretilmektedir ?


Tüm ürünlerimiz Türkiye'de üretilmektedir. El yapımı cam ve füzyon ustalığı, işçiliği bir ZİGO imzasıdır. ZİGO, cam eşyalara olan zanaatkar ve tasarımcı yaklaşımı ile gurur duymaktadır. El yapımı cam parçalar füzyon ve çökertme teknikleri ile deneyimli cam ustaları tarafından özenle üretilmektedir.

İade

İade politikanız nedir ?


ZİGO olarak her zaman ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Eğer iade ve değişim yapmak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Standart iade politikamız 14 iş gününü kapsamaktadır. Detaylı bilgi için iade politikamızı inceleyebilir veya bizimle info@zigoglass.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Siparişim elime kusurlu veya hasarlı ulaştı !


Ürünlerimizde her zaman için en yüksek kaliteyi hedeflemekteyiz. El imalatı ürün, doğası gereği birebir aynı olmakla beraber bazı küçük farklılıklar içerebilmektedir. Açık bir kusur olması durumunda, info@zigoglass.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçerek hasarlı ürün görseliniz bize ulaştırmanızı rica ederiz. Cam ürünler hassasiyeti sebebiyle bazı durumlarda teslimat esnasında hasar görebilmektedir. Bu durumlardan kaynaklanan problemleri çözebilmemiz için ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmenizi olası bir hasar söz konusu ise tutanak tutturmanızı rica ederiz.
İade işleminden sonra geri ödeme ne kadar sürede yapılır ?


İade işlemleri, ürünler bize ulaştıktan sonra yaklaşık 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. İşlem sonrası tutarın hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterebilmektedir. İade gerçekleştikten sonra müşterilerimize mail ile bilgi verilmektedir.